Katolikus Iskolák Diák Sportszövetségének (KIDS) 22. országos versenye 2015. I. helyezés - beszámoló

2015. 05. 16. | 2015. 05. 21.

 

 



Katolikus Iskolák országos versenye 22. alkalommal került megrendezésre 2015. május 16-án Győrben. Ezen a megmérettetésen iskolánk, az érdi Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola IV. korcsoportos leány kézilabda csapata vett részt. Egész éves folyamatos felkészülés után izgatottan vártunk erre a napra. Kora reggel indultunk, minden megnyert csoportmérkőzés után elődöntőt, majd döntőt játszottunk. A mérkőzéseket jó hangulat kísérte és a játékok nagyon sportszerűen folytak. A döntő izgalmas és erőt próbáló mérkőzése után boldogan vehettük át az aranyérmeket és emelhettük fel a győzteseknek járó kupát, amivel az Egyházmegye hírnevét is tovább öregbíthettük.

Greskóné Balogh Ágnes

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk