Katolikus Iskolák országos versenye 22. alkalommal került megrendezésre 2015. május 16-án Győrben. Ezen a megmérettetésen iskolánk, az érdi Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola IV. korcsoportos leány kézilabda csapata vett részt. Egész éves folyamatos felkészülés után izgatottan vártunk erre a napra. Kora reggel indultunk, minden megnyert csoportmérkőzés után elődöntőt, majd döntőt játszottunk. A mérkőzéseket jó hangulat kísérte és a játékok nagyon sportszerűen folytak. A döntő izgalmas és erőt próbáló mérkőzése után boldogan vehettük át az aranyérmeket és emelhettük fel a győzteseknek járó kupát, amivel az Egyházmegye hírnevét is tovább öregbíthettük.
Greskóné Balogh Ágnes
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk