Karitászönkéntesek találkozója Székesfehérváron
2021.10.02. - Október 2-án tartják a székesfehérvári egyházmegye karitászönkénteseinek éves találkozóját. A Szent Imre templomban 10:00 órakor kezdődő közös szentmise után a program a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban folytatódik. Az eseményen részt vesz, Spányi Antal püspök, karitász elnök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk