Karácsonyi ünnepség a Szent György Kórházban

2012. 12. 21. | 2012. 12. 15.


December 21-én, pénteken 10 órakor a Szent György Kórház Újszülött, Csecsemő- és Gyermek Osztályán karácsonyi ünnepséget tartanak kicsiknek.

Az eseményen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk