Kapható már a 2021-es Prohászka Napi Kalauz

2020. 10. 05. | 2020. 10. 05.

Kapható már a 2021-es Prohászka Napi Kalauz

2020.10.05. - A Szent Gellért Kiadó a 2021-es évre is kiadta a Prohászka Napi Kalauzt. A zsebnaptárt Spányi Antal megyés püspök előszavával, a Prohászka Imaszövetség imájával, és az éves Imaapostolság szándékainak gondolataival jelentették meg. A kiadványt a Prohászka Imaszövetség tagjai a hagyományoknak megfelelően az október 10-én, szombaton 17 órakor kezdődő püspöki ünnepi szentmise előtt és után vehetik át a Prohászka Emléktemplomban.

A kalauz a Szent Gellért Kiadó Boltjában, a 1053 Budapest Kossuth L. u. 1 . szám alatt, illetve Székesfehérváron a Barátok Boltja Egyházmegyei Könyv- és Kegytárgyboltan, 8000 Székesfehérvár, Liszt Ferenc utca 1, szám alatt is kapható. Spányi Antal megyés püspök felajánlásából a Prohászka Imaszövetség tagjai a kiadványt ingyenesen vehetik át.