Jubileumi ünnepség a piliscsabai katolikus iskolában - beszámoló

2015. 05. 29. | | 2015. 05. 30.

 



2015. május 29-én, délután a Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 20 éves jubileumát ünnepelte. Az iskola fennállásának ünnepén Spányi Antal megyés püspök tartott ünnepi szentmisét.

Fényképeket készítette Ugrits Tamás

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk