Jubileumi kiállítás

2016. 04. 02. | | 2016. 03. 31.

 

 

2016. április 2. (szombat) 10 óra - A Szaléziánum Érsekségi Turisztikai Központ szeretettel hívja és várja Önt az Irgalmasság Szentéve és a Katolikus Karitász Jubileumi Éve alkalmából rendezett „Megesett rajtuk a szíve…” (Mk 6,34) című kiállítás megnyitójára

A kiállítást megnyitja: Spányi Antal megyéspüspök, a Katolikus Karitász elnöke.

A vendégeket köszönti: Pálfalviné Ősze Judit, a Szaléziánum igazgatója. Köszöntőt mondanak: dr. Márfi Gyula, a Veszprémi Főegyházmegye érseke és Polgárdy Imre, a Veszprém Megyei Önkormányzat Közgyűlésének elnöke. A kiállítást bemutatják: B. dr. Varga Judit, történész-muzeológus és Zagyva Richárd, a Karitász országos igazgatóhelyettese.

Plakát letöltése:  1604jubileumikiallitas.pdf (1.1 MB)

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk