2016. október 17-én, hétfőn 17.30-kor a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban A „szívében rab” főpásztor, Mindszenty József - jubileumi előadás 1946-2016 - címmel Dr. Kovács Gergely történész, okleveles posztulátor beszél a bíboros prímás érsek boldoggáavatásáról.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk