Jótékonysági koncert a Bazilikáért

2015. 04. 18. | 2015. 04. 14.

 

 



2015.április 18-án, (szombat) 19.30-kor, a székesfehérvári Szent István Bazilikában a Primavera Kórus és a Székesfehérvári Ifjúsági Fúvószenekar közös jótékonysági koncertet ad a templom felújítása javára.  

Elhangzanak Charpentier, Bach, Schubert és Handel zenekari művei mellett Halmos, Arcadelt,Victoria, Liszt, Donizetti, Rachmaninov, Kodály, Orbán kórúsművei. Vezényel  Szebik Antal. A kórus karnagya Horányi Ottilia. A koncert elején köszöntőt mond Spányi Antal megyés püspök.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk