2015.április 18-án, (szombat) 19.30-kor, a székesfehérvári Szent István Bazilikában a Primavera Kórus és a Székesfehérvári Ifjúsági Fúvószenekar közös jótékonysági koncertet ad a templom felújítása javára.
Elhangzanak Charpentier, Bach, Schubert és Handel zenekari művei mellett Halmos, Arcadelt,Victoria, Liszt, Donizetti, Rachmaninov, Kodály, Orbán kórúsművei. Vezényel Szebik Antal. A kórus karnagya Horányi Ottilia. A koncert elején köszöntőt mond Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk