2022.09.14. - A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia őszi ülésén egyhangúlag úgy döntött, hogy csatlakozik az Európai Püspöki Konferenciák Tanácsának (CCEE) kezdeményezéséhez. A testület szeptember 14-ére közös európai imanapra hív a békéért.
Kérjük egyházmegyénk papságát és híveit, hogy szeptember 14-én, szerdán, Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepén a templomokban csendes szentségimádás keretében vagy más megfelelő módon imádkozzanak a békéért Európában.
Kép forrása: nationaltoday.com
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk