Március 12-én, csütörtökön 17 órakor a budapesti Szent István Bazilikában Alberto Bottari de Castello érsek, Apostoli Nuncius ünnepélyes hálaadó szentmisét mutat be Ferenc pápa megválasztásának második évfordulója alkalmából. A szentmisén részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk