Hálaadás a papszentelés kegyelméért

2016. 06. 21. | 2016. 06. 01.

 

2016. június 21-én, kedden a balatonlellei templomban Spányi Antal megyés püspök tart hálaadó szentmisét, kaposvári és esztergom-budapesti egyházmegyés szemináriumi évfolyamtársaival, pappá szentelésük 40. évfordulóján.



© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk