December 20-án, vasárnap 17.30-kor Fehérvár főterén, az Adventi Színpadon ünnepi műsor keretében gyújtja meg Spányi Antal megyés püspök és Dr. Cser-Palkovics András polgármester a város adventi koszorúján a negyedik gyertyát.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk