„Főpásztori szolgálat jubileuma”

2018. 04. 04. | 2018. 03. 26.

 

 

Főpásztori szolgálat jubileuma

2018.04.04. - Spányi Antal székesfehérvári püspököt húsz évvel ezelőtt szentelték püspökké, és 15 éve, április 4-én kapta kinevezését az egyházmegye főpásztori szolgálatára. Püspöki jubileumát 2018. április 4-én (szerdán) ünnepeljük a székesfehérvári Szent István király-székesegyházban délelőtt 10 órakor kezdődő szentmisével.

Tisztelettel és szeretettel várjuk az egyházmegye híveit közös ünneplésünkre.

Egyházmegyei Hivatal

 


 

A képen Spányi Antal megyéspüspök mellkeresztje látható, mely a Székesfehérvári Egyházmegye papjainak 2003. május 24-én átadott ajándéka.



© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk