2017.10.28. - Szombaton Ugrits Tamás, pápai káplán, irodaigazgató tartott ünnepi szentmisét Sóskúton, mely után Spányi Antal főpásztor képviseletében megáldotta a felújított Szentháromság-szobrot.
Fényképeket készítette Vilonya László
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk