Időpont: 18 h 00
Helyszín: Székesegyház
2016. március 3-án, csütörtökön 18 órakor a Bazilikában lesz a város egyházközségeinek közös elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepe. A szentmisét Spányi Antal megyés püspök tartja a város papságával, amely után a közös szentóra kezdődik, új papi hivatásokért és az Irgalmasság Évének kegyelmeiért.
Korábbi év beszámolója:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk