Első csütörtöki Eucharisztia ünnep (Székesegyház)

2016. 03. 03. | 2015. 11. 27.

 

 

püspök az oltáriszentség előtt

 

Időpont: 18 h 00
Helyszín: Székesegyház

2016. március 3-án, csütörtökön 18 órakor a Bazilikában lesz a város egyházközségeinek közös elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepe. A szentmisét Spányi Antal megyés püspök tartja a város papságával, amely után a közös szentóra kezdődik, új papi hivatásokért és az Irgalmasság Évének kegyelmeiért.

 


 

Korábbi év beszámolója:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk