Első csütörtöki Eucharisztia ünnep (Öreghegy)

2015. 05. 07. | 2015. 04. 30.

 

Időpont: 18 h 00
Helyszín: Öreghegyi templom

 

 

 

2015. május 7-én, (csütörtök) 18 órakor az öreghegyi Magyarok Nagyasszonya templomban lesz a város egyházközségeinek közös Eucharisztia ünnepe. A szentmisét Spányi Antal megyés püspök tartja a város papságával, majd a főpásztor vezetésével közös szentóra kezdődik.

2005. óta imádkoznak együtt a székesfehérvári  hívek új papi hivatásokért és az Egyházért, minden hónap első csütörtöki napján, a város különböző templomaiban.

 


 

Korábbi évek beszámolói:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk