Élelmiszer adományok Ausztriából

2016. 05. 17. | | 2016. 05. 17.

 



A Váci Egyházmegyei Karitász nagy mennyiségű élelmiszer adományt kapott Ausztriából, amelyet gyorsan el kellett juttatni, minél nagyobb területen a rászorulóknak. A Székesfehérvári Egyházmegyei Karitász központ is segített a kiosztásban. A környei, és a seregélyesi csoport óvodáknak ajánlotta fel a joghurtot A perkátaiak családokat részesített az élelmiszerből, a székesfehérvári Prohászka-csoport pedig nyugdíjasoknak osztotta szét a küldeményt.

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk