EKIF Nemzetközi Pedagógus Konferenciát rendeztek Esztergomban.
2019. április 26. - A 3. alkalommal megrendezett eseményen meghívott vendégként a Székesfehérvári Egyházmegye képviseletében Szalma István EKIF elnök, Csák Lajos székesfehérvári és Kovács Béla móri iskolaigazgatók vettek részt.
Dr. Erdő Péter bíboros atya bevezető előadása után a szlovákiai katolikus iskolák helyzetéről hangzott el előadás, majd a Liliomkert óvodásainak és a Weiner Leó Zeneiskola növendékeinek rövid műsorai következtek. Dr. Gombocz János, Dr. Papp Miklós és Görbe László előadásait követően szentmisével zárult a program a Bazilikában.
Kovács Béla Emil
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk