EKIF Nemzetközi Pedagógus Konferenciát rendeztek Esztergomban. - beszámoló

2019. 04. 26. | 2019. 05. 03.

 

 

 

EKIF Nemzetközi Pedagógus Konferenciát rendeztek Esztergomban.

2019. április 26. - A 3. alkalommal megrendezett eseményen meghívott vendégként a Székesfehérvári Egyházmegye képviseletében Szalma István EKIF elnök, Csák Lajos székesfehérvári és Kovács Béla móri iskolaigazgatók vettek részt.

Dr. Erdő Péter bíboros atya bevezető előadása után a szlovákiai katolikus iskolák helyzetéről hangzott el előadás, majd a Liliomkert óvodásainak és a Weiner Leó Zeneiskola növendékeinek rövid műsorai következtek. Dr. Gombocz János, Dr. Papp Miklós és Görbe László előadásait követően szentmisével zárult a program a Bazilikában.

Kovács Béla Emil

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk