2017. március 11-12. Szeretettel várjuk a fiatalok (16 évestől 30 évesig) jelentkezését az egyházmegye területéről az idei Egyházmegyei Ifjúsági Nagyböjti lelkigyakorlatra.
A lelkigyakorlatra a gyülekezés szombaton 13:45 kor, egy közös ebéddel kezdünk, ezután kezdődnek az elmélkedések.
Jó, ha ott vagytok a program elejétől, természetesen csatlakozhattok később is. Az esti dicsőítés és a közös elmélkedések adnak teret az elmélyülésre és a nagyböjti időszakra való felkészülésre. Gyónásra is lesz lehetőség. Lesz meglepetés a résztvevőknek! :)
Vasárnap a 10 órakor kezdődő szentmisével zárjuk közös, ifjúsági felkészülésünket a negyven napos böjti időszakra!
Korlátolt férőhelyek miatt 40 főt tudunk fogadni előzetes regisztrációval: ifjusag@puspokseg.hu
Jelentkezési határidő március 7.
Részvételi díj: 2.200 Ft
Helyszín: Iszkaszentgyörgy, lelkigyakorlatos ház
A lelkigyakorlatot vezeti Bak Ádám diakónus.
A Facebookon is adjatok hírt barátaitoknak a lelkigyakorlatról, de ne felejtsétek el a határidőt és azt, hogy regisztrálni kell! FB-link: ifjúsági nagyböjti lelkigyakorlat
Gyertek, várunk titeket és hívjatok másokat is!
Simon Kata
(30) 904 51 26
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk