Egyházmegyei gyűjtés

2022. 05. 08. | 2022. 01. 07.

 

 

2022.05.08. - Egyházmegyénkben minden évben húsvét 4. vasárnapján egyházmegyei gyűjtést tartunk. 

Az idei évben az egyházmegyei gyűjtést a bodajki Kálvária felújítására fordítjuk.



© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk