Dr. Simon Gábor köszöntése

2015. 05. 28. | 2015. 05. 27.

 



2015. május 28-án (csütörtök) 14.00 órakor a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház jubileumi tudományos üléssel köszönti Dr. Simon Gábor főorvost. Az eseményen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.

A Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Újszülött-, Csecsemő-  és Gyermekosztálya jubileumi tudományos ülést szervez 30 év a Gyermekosztály élén. Mi történt a 30 év alatt címmel. Dr. Simon Gábor főorvos köszöntésén részt vesz Spányi Antal megyés püspök.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk