2015. május 28-án (csütörtök) 14.00 órakor a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház jubileumi tudományos üléssel köszönti Dr. Simon Gábor főorvost. Az eseményen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
A Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Újszülött-, Csecsemő- és Gyermekosztálya jubileumi tudományos ülést szervez 30 év a Gyermekosztály élén. Mi történt a 30 év alatt címmel. Dr. Simon Gábor főorvos köszöntésén részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk