Családi napot szervezett a móri Szent Erzsébet Iskola - beszámoló

2019. 05. 11. | | 2019. 05. 14.

 

 

 

Családi napot szervezett a móri Szent Erzsébet Iskola

2019.05.11. - Az intézményben különös hangsúlyt kap a családiasság, a közösségteremtés. A rendezvényre 206 diákunkat családjaikkal együtt vártuk. A programra meghívást kaptak az ősszel iskolánkba érkező új elsősök is, akik a beíratást megelőző programoknak köszönhetően már ismerősként érkeztek szüleikkel együtt.

A gyerekek, családok a következő programokon vehettek részt: díszmadár bemutató (Díszmadarasok Móri Egyesülete), logikai játékok, sakk (Bíró Norbert), sétakocsikázás (Bihari Attila), ásvány- és kagylóbemutató, elsősegély előadás (Móri Mentőállomás), gyümölcskóstolás, valamint rajzpályázat eredményhirdetése (Németh Andrea), vadászati előadás, vívás, lövészet, flavon kóstoló és beszélgetés az egészségről (Pestiné Paics Marianna), különleges járművek bemutatója (Móri Tűzoltóság, Kiss Richárd-Lammagrár Kft.), arcfestés, csillámtetoválás, élő csocsó.

Köszönjük minden kedves szülőnek és volt diákunknak, támogatónknak, hogy élményekben gazdaggá varázsolták a Családi napot tanulóink számára. Köszönjük a Szülői Munkaközösség, a szülők, pedagógusok, dolgozók munkáját!

Kovács Béla igazgató

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | E-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk