Családi nap a móri Szent Erzsébet Iskolában - beszámoló

2017. 05. 20. | | 2017. 05. 22.

 



2017. május 20. - Érdekes programokkal vártuk diákjainkat, valamint az új első osztályunkba felvételt nyert ovisokat és a gyerekek szüleit az intézményünkben már hagyományosan megszervezett Családi napra. A résztvevők az alábbi foglalkozásokon vehettek részt, illetve a következő eszközöket használhatták: logikai játékok, óriás sakk, sétakocsikázás, lufihajtogatás, tűzoltó és rendőrautó valamint traktor megtekintése, rendőrjárőr felszerelésének megismerése. Kipróbálhatták az íjászatot, a gyerekek csúszhattak-mászhattak, ugrálhattak az ugrálóvárakban. Az érdeklődők megtekinthették a pókok és hüllők kiállítását, ásványokat nézegethettek. A bátrak megsimogathatták, nyakukba tehették a szelídebb kígyókat.

Az esemény alatt a Szülői Munkaközösség tagjai gondoskodtak a frissítőről és az ételről. A gyerekek örömmel fogyasztották el a Szülői Munkaközösség idei meglepetés ajándékát, a finom jégkrémet.

Köszönjük a szülőknek és az iskola támogatóinak, hogy a programok egy részének megvalósításával segítették a Családi nap megrendezését!

A rendezvény során alkalom adódott a szülők közötti beszélgetésre, a kapcsolatok elmélyítésére. Kötetlen beszélgetések alakultak ki a szülők és pedagógusok között is. Megvalósulhatott a nap kettős célja: a gyerekek érdekes programokon vehettek részt, és tovább erősödhetett a közösséghez tartozás érzése.

Kovács Béla igazgató

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk