Caritas Hungarica Díj 2015

2015. 10. 10. | 2015. 10. 06.




2015. október 10-én, szombaton, 11 órakor a Magyar Szentek Templomában kerül sor a Katolikus Karitász Caritas Hungarica díjának ünnepélyes átadására, amelyet olyan önkéntesek vehetnek át, akik a legtöbbet tettek karitatív munkájukkal a rászorultakért. A díjra minden évben az egyházmegyei karitászigazgatók terjesztik fel munkatársaikat. Az ünnepség szentmisével kezdődik, amelyet Spányi Antal püspök, a Karitász elnöke mutat be, majd ezt követően kerül sor az elismerések átadására. A székesfehérvári egyházmegyéből idén 3 karitász önkéntes kapja meg a megtisztelő díjat: Vágvölgyiné Filó Elvira, (Sárbogárd) Battai Istvánné, (Érd-Postástelep) és Magyar László (Székesfehérvár-Maroshegy).

 


 

Korábbi évek beszámolói:

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk