Bazilika látogatás

2022. 09. 17. | 2022. 09. 01.

 

 

2022.09.17. - Kulturális Örökség Napjai alkalmából látogatható a felújított székesfehérvári Szent István király székesegyház szeptember 17-én, szombaton.

A felújítás folyamatát és eredményeit bemutató előadások 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 órakor kezdődnek Jeszeniczky Ildikó festő-restaurátor és Smohay András múzeumigazgató közreműködésével.

Regisztráció nem szükséges.

Fényképeket készítette dr. Berta Gábor (archív)

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk