2022.09.17. - Kulturális Örökség Napjai alkalmából látogatható a felújított székesfehérvári Szent István király székesegyház szeptember 17-én, szombaton.
A felújítás folyamatát és eredményeit bemutató előadások 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 órakor kezdődnek Jeszeniczky Ildikó festő-restaurátor és Smohay András múzeumigazgató közreműködésével.
Regisztráció nem szükséges.
Fényképeket készítette dr. Berta Gábor (archív)
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk