Az „Ólomkatona” gyermek rajzpályázat díjátadó ünnepsége

2015. 06. 04. | 2015. 06. 02.

 

Kép forrása: szfvar ehm facebook oldal



2015. június 4-én, 14.30-kor kerül sor a Honvédség és Társadalom Baráti Kör Székesfehérvári Szervezete által hirdetett Ólomkatona című gyermekrajzpályázat díjátadó ünnepségére és kiállítás megnyitójára a Szent István Művelődési Házban. Köszöntőt mond Spányi Antal megyés püspök.

A Honvédség és Társdalom Baráti Kör Székesfehérvári Szervezete az elmúlt évben nagy sikerrel megrendezett Szent László a lovagkirály elnevezésű nemzetközi gyermekrajzpályázat folytatásaként, február hónapban meghirdette az „Ólomkatona” pályázatát. A beérkezett színvonalas rajzokból Székesfehérváron és Nagyváradon is nyílik kiállítás.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk