Az IVT-n részt vett fiatalok látogatása Biatorbágyon - beszámoló

2016. 09. 02. | | 2016. 10. 05.

 

 

 

2016. szeptember 2. - A Krakkói Ifjúsági Világtalálkozóra a székesfehérvári egyházmegye területéről is sok fiatal érkezett. Beszámolójukban jelezték, hogy amit Krakkóban elkezdtek, folytatni szeretnék, ezért havonta folyamatos találkozókkal tartják fenn a résztvevőkkel a kapcsolatot. Szeptember elején Biatorbágyon, az idősek otthonában élték meg az irgalmasság cselekedeteit.

Horváth Tamás


Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk