2016. szeptember 2. - A Krakkói Ifjúsági Világtalálkozóra a székesfehérvári egyházmegye területéről is sok fiatal érkezett. Beszámolójukban jelezték, hogy amit Krakkóban elkezdtek, folytatni szeretnék, ezért havonta folyamatos találkozókkal tartják fenn a résztvevőkkel a kapcsolatot. Szeptember elején Biatorbágyon, az idősek otthonában élték meg az irgalmasság cselekedeteit.
Horváth Tamás
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk