Az év virága a pipacs című fotókiállítás a nagy háború centenáriumán
2018.11.07. – Az I. világháború lezárásának centenáriuma alkalmából, a november 11-i Nemzetközi Gyertyagyújtási akcióhoz kapcsolódva fotópályázatot hirdettek civil szervezetek, Az év virága a pipacs címmel. Ezzel a virágszimbólummal emlékeznek az Nagy Háborúban elesett katonákra. A kiállítás november 7-én, este 6 órakor nyílik meg zenés, irodalmi műsorral a Művészetek Házában Székesfehérváron. A díjakat Spányi Antal megyés püspök adja át.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk