
2024.01.13. - "Szívünk együtt dobbanjon!" Az Eucharist együttesnek lesz jótékonysági koncertje a Ciszterci templom orgonájáért 16 órakor a székesfehérvári Ciszterci templomban.
A belépés ingyenes, az adományokkal a templom orgonájának felújítását támogathatják.
Komárominé Ligeti Ágota
szervező, ciszterci templom
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk