Az elmúlt évek hagyományait követve, Spányi Antal megyés püspök atya a nagyhét során Székesfehérvárra hívta az egyházmegye papnövendékeit. A főpásztor fontosnak tartja, hogy a kispapok minél jobban megismerkedjenek az egyházmegye papságával, élő hagyományaival, és maguk is szolgáljanak legfőbb ünnepnapjainkon. Személyes találkozó keretében is beszélgettek Nagyszombat délelőttjén.
Fényképeket készítette Ugrits Tamás
A Szent Három Nap liturgiáiban való részvétel:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk