Az egyházmegye papnövendékei a Szent Három Napon - beszámoló

2016. 03. 26. | | 2016. 03. 30.

 

 

 

Az elmúlt évek hagyományait követve, Spányi Antal megyés püspök atya a nagyhét során Székesfehérvárra hívta az egyházmegye papnövendékeit. A főpásztor fontosnak tartja, hogy a kispapok minél jobban megismerkedjenek az egyházmegye papságával, élő hagyományaival, és maguk is szolgáljanak legfőbb ünnepnapjainkon. Személyes találkozó keretében is beszélgettek Nagyszombat délelőttjén.

Fényképeket készítette Ugrits Tamás




A Szent Három Nap liturgiáiban való részvétel:

 


Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk