A tatabányai Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola megáldása
2022.09.13. – Ünnepség keretében Spányi Antal püspök megáldja a volt bányakórházból kialakított Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola főépületét, szeptember 13-án, 15 órakor. Beszédet mond Soltész Miklós államtitkár, Bencsik János Tatai medence országgyűlési képviselője és Turzáné Papp Erika igazgatónő.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk