A tatabányai Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola megáldása

2022. 09. 13. | 2022. 09. 13.

 

 

A tatabányai Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola megáldása

2022.09.13. – Ünnepség keretében Spányi Antal püspök megáldja a volt bányakórházból kialakított Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola főépületét, szeptember 13-án, 15 órakor. Beszédet mond Soltész Miklós államtitkár, Bencsik János Tatai medence országgyűlési képviselője és Turzáné Papp Erika igazgatónő.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk