A Szent Kristóf Ház lakói az „Esélynapon” - beszámoló

2016. 06. 03. | | 2016. 06. 20.

 

 

2016.06.03. - Székesfehérváron, is sor került a Petőfi Parkban, az „Esélynap” elnevezésű rendezvényre, amelyen a fogyatékkal élők fehérvári szervezetei, a Viktória Rehabilitációs Központ, SINOSZ, LÁRKE, Bartimeus Egyesület, és a Szent Kristóf Ház Fogyatékkal Élők Nappali Intézménye is képviseltették magukat. A Civil Centrum szervezésében létrejött eseményen a fogyatékkal élők lehetőséget kaptak egymás megismerésére, kapcsolatok kialakítására, elmélyítésére. Az érdeklődők a bemutatkozó műsoron és kézműves programokon kívül kutyás bemutatót láthattak, valamint a Szent Kristóf Ház fiataljaival együtt énekelhették a „Mindannyian mások vagyunk” című dalt. Ugyanezen a napon a Zichy ligetben megrendezett „Összetartó futás”-on is részt vettek a Ház lakói, ahol is együtt futott egészséges, fogyatékkal élő és élsportoló.

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk