Sajtótájékoztató - a Szent István Emlékérem és Díj díjazottjának bejelentése
2017.08.11. - Pénteken 9.00 órakor sajtótájékoztató keretében jelentik be a Székesfehérvári Püspöki Palotában a Szent István Emlékérem és Díj idei díjazottját. Ebben az évben 14. alkalommal kerül átadásra az elismerés, amelyet magánszemélyek alapítottak 2004-ben. A sajtótájékoztatón Spányi Antal megyés püspök a Szent István Érdemérem és Díj Kuratóriumának elnöke és Csurgai Horváth József a Városi Levéltár és Kutatóintézet igazgatója, a kuratórium tagja jelenti be a fehérvári polgárok javaslata alapján megszavazott, idei díjazottat.
Meghívó letöltése:
1708sztistvanemlekeremesdij_sajtotajekoztato.pdf (439 kB)
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk