A Szent Imre Általános Iskola és Óvoda Te deuma

2016. 06. 16. | 2016. 06. 01.

 

Június 16-án, csütörtökön 17 órakor a székesegyházban lesz a Szent Imre Általános Iskola és Óvoda tanévzáró, hálaadó szentmiséje, amelynek főcelebránsa Spányi Antal megyés püspök lesz.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk