A Székesfehérvári Nemzeti Emlékhelyen az Osszárium megnyitása
2025.08.11. – Megnyitják az Osszáriumot a Székesfehérvári Nemzeti Emlékhelyen 9.00 órakor, ahol királyaink emléke előtt tisztelegve virágot helyeznek el az ünneplők. Az eseményen részt vesz Szakács Péter püspöki titkár a város papságával.
Kép: szekesfehervar.hu
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk