A Székesfehérvári Királyi Napok megnyitója

2025. 08. 10. | 2025. 08. 07.

 

 

A Székesfehérvári Királyi Napok megnyitója

2025.08.10. - Székesfehérvári Királyi Napok megnyitója este 20.00 órakor a Zichy-ligetben kezdődik a Székesfehérvár Helyőrségi Zenekar, az Alba Regia Szimfonikus Zenekar és az Alba Stúdió zenekar közös koncertjével. Szólisták: Fehér Adrienn, Jónás Andrea, Szomor György és Vajda Ferenc lesz.

Az eseményen részt vesz Spányi Antal püspök.

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk