A Székesfehérvári Királyi Napok megnyitója
2025.08.10. - Székesfehérvári Királyi Napok megnyitója este 20.00 órakor a Zichy-ligetben kezdődik a Székesfehérvár Helyőrségi Zenekar, az Alba Regia Szimfonikus Zenekar és az Alba Stúdió zenekar közös koncertjével. Szólisták: Fehér Adrienn, Jónás Andrea, Szomor György és Vajda Ferenc lesz.
Az eseményen részt vesz Spányi Antal püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk