A székesfehérvári egyházmegye karitász konferenciája

2015. 04. 25. | 2014. 11. 30.

 



Április 25-én, szombaton 10 órakor a Barátok templomában Spányi Antal megyés püspök szentmisével nyitja a székesfehérvári egyházmegye karitász konferenciáját. Az egyházközségi karitászcsoportok önkénteseit ezután a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házba várják, ahol Nagy Lajosné az egyházmegyei karitászközpont igazgatója összegzi az elmúlt év karitatív munkáját és ismerteti a jövő évi terveket.

 


 

Korábbi évek beszámolói:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk