Április 25-én, szombaton 10 órakor a Barátok templomában Spányi Antal megyés püspök szentmisével nyitja a székesfehérvári egyházmegye karitász konferenciáját. Az egyházközségi karitászcsoportok önkénteseit ezután a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házba várják, ahol Nagy Lajosné az egyházmegyei karitászközpont igazgatója összegzi az elmúlt év karitatív munkáját és ismerteti a jövő évi terveket.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk