A perbáli Mária szobor megáldása

2015. 10. 02. | 2015. 09. 29.


2015. október 2-án, pénteken 15.30-kor a Budakeszi Erdészet területén álló perbáli Mária-völgyben, ünnepség keretében áldja meg Spányi Antal megyés püspök, a Pilisi Parkerdő Zrt által felújított Mária szobrot. Az eseményen köszöntőt mond Zámbó Péter a Zrt. vezérigazgatója, Soltész Miklós államtitkár, dr. Tarnai Richárd kormánymegbízott és Varga László polgármester. Az ünnepség után következik a Meszes-tetői kereszt megáldása.

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk