2017. október 6-án, pénteken 11 órakor hálaadó szentmisét tartanak a Szent István Bazilikában. Főcelebráns: Dr. Veres András győri megyéspüspök, az MKPK elnöke.
Ezt követően 15 órakor a Nemzeti Színházban kerül sor az évforduló tiszteletére rendezendő gálaműsorra, ahol köszöntőt mond Dr.Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek, Balog Zoltán az emberi erőforrások minisztere, valamint Tokár Imre P. János OFM, a Katolikus Pedagógiai Intézet vezetője. Az eseményen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk