A Katolikus Pedagógiai Intézet idén ünnepli fennállásának 20. évfordulóját

2017. 10. 06. | 2017. 09. 29.



2017. október 6-án, pénteken 11 órakor hálaadó szentmisét tartanak a Szent István Bazilikában. Főcelebráns: Dr. Veres András győri megyéspüspök, az MKPK elnöke.

Ezt követően 15 órakor a Nemzeti Színházban kerül sor az évforduló tiszteletére rendezendő gálaműsorra, ahol köszöntőt mond Dr.Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek, Balog Zoltán az emberi erőforrások minisztere, valamint Tokár Imre P. János OFM, a Katolikus Pedagógiai Intézet vezetője. Az eseményen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk