A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2022. 06. 15. | | 2022. 06. 10.

2022.06.12. - Vallási magazinunk mai adásában májusi és júniusi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Spányi Antal megyés püspök vezetésével ismét összegyűltek a hívek Érd-Ófaluban, hogy tiszteletreméltó Bogner Mária Margit vizitációs nővér boldoggá avatásáért imádkozzanak, a Szent Mihály templom mellett lévő sírjánál.  Hősök vasárnapján, a pákozdi Don-kanyar Kápolna felújítási munkálatai miatt a Szent Imre templomban tartott szentmisét Spányi Antal megyés püspök az elesett katonákért, a háborúk áldozataiért. Zarándoklatok és Székesfehérvár címmel előadás-sorozat indult a Székesfehérvári Egyházmegyei Látogatóközpontban. Ribi András: A jeruzsálemi zarándokúttól a szent királyok sírjáig címmel adott elő az érdeklődőknek. Spányi Antal megyés püspök imádságra hívta az egyházmegye papságát, a szerzeteseket, a fiatalokat, a családokat, a Prohászka Imaszövetség tagjait Bodajkra, a Mindenkor Segítő Szűz Mária Kegyhelyére, hogy együtt fohászkodjanak új papi és szerzetesi hivatásokért.

Vallási magazinunk az adással egyidejűleg online is nézhető a TV weboldalán.

Videó: Székesfehérvári Egyházmegyei Stúdió

A Hitünk és Életünk műsor adására 2022. június 12-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig június 15-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.