2016. december 11. - Vallási magazinunk mai adásában az idei adventi időszak eddigi egyházi eseményeiről számolunk be.
A bazilika felszentelésének évfordulóján adta át Spányi Antal megyés püspök, a képzésen eredményesen részt vett lelkipásztori munkatársak megbízólevelét.
Elkezdődtek a restaurátori kutatások a székesfehérvári Szent István király-székesegyházban.
Megnyílt a nagy hagyományokkal rendelkező Betlehemi Szép csillag kiállítás a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
Advent szent időszakában tett látogatást Spányi Antal püspök az agárdi Tóparti Szakambulancián.
Országjáró körútján ünnepváró gondolatait hozta ajándékba Böjte Csaba atya, a Székesfehérváriaknak.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2016. december 11-én, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig december 14-én, szerdán láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
Berta Kata
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk