Vallási magazinunk adásában augusztusi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Szent István király ünnepén, augusztus 20-án, ellátogatunk a város díszközgyűlésére, ahol Székesfehérvár polgármestere adott át kitüntetést egyházi személyek is.
Az Irgalmasság Évében is Bodajkra zarándokoltak a székesfehérvári egyházmegye papjai, Spányi Antal megyés püspök meghívására. Az idei téma a Jó Pásztor volt, a Jézus szeretete szerint élő pap, aki az isteni irgalom nagy ajándéka a hívek számára.
Idén is Balatongyörökön rendezték meg az egyházmegyei családtábort a székesfehérvári egyházmegye területén élő családoknak. A családban megélt pazarló, irgalmas isteni szeretetről szólt a székesfehérvári egyházmegye idei családtábora, Balatongyörökön.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2016. augusztus 29-án, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig augusztus 31-én, szerdán láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
Berta Kata
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk