A forrásnál találkoztunk – kiállításmegnyitó a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban
2025.10.16. - A Magyar Katolikus Kulturális Hetek keretében a Szent Korona Galériában 17 órakor nyílik meg A forrásnál találkoztunk kiállítás 35 év a 70-ből kézműves alkotásokból. A kiállítók közös ismerőse Csuporné Angyal Zsuzsanna. Köszöntőt mond: Beszprémy Katalin pályatárs, az MMA köztestület tagja. A kiállítást megnyitja: Igyártó Gabriella a NESZ ügyvezető igazgatója, MMA köztestület tagja. Közreműködik: Csíki Lóránt és Király Dávid.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk