2017. október 7-én, szombaton, 11 órakor a Magyar Szentek Templomában kerül sor a Katolikus Karitász Caritas Hungarica díjának ünnepélyes átadására, amelyet olyan önkéntesek vehetnek át, akik a legtöbbet tettek karitatív munkájukkal a rászorultakért. A díjra minden évben az egyházmegyei karitászigazgatók terjesztik fel munkatársaikat. Az ünnepség szentmisével kezdődik, amelyet Spányi Antal püspök, a Karitász elnöke mutat be, majd ezt követően kerül sor Écsy Gábor igazgatóval az elismerések átadására.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk