2016.04.26. - A Fejér Megyei Értéktár Bizottság 16 órakor ülést tart a bodajki Segítő Szűz Mária Kegyhelyen a zarándokudvar megyei értéktárba történő felvételéről. Balog Gábor bizottsági elnök meghívására az eseményen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk