2017. január 23-án, hétfőn 11 órakor a székesfehérvári Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban kerül sor a Bíborszív együttes nyilvános lemezfelvételére.
Az FMC cikke nyomán lemeze jelenik a Fehérvár belvárosában közismertté vált Bíborszív együttesnek. Az fmc.hun Sohonyai Edit írt a Bíborszív Utcai Formációról, amelynek akkor még csak álom volt, hogy dalaikból lemez készüljön. A cikk alapján ifjabb Straub Dezső hangmérnök felajánlotta, hogy ingyen elkészíti a Bíborszív együttes lemezének felvételét. A lemez hanganyagát a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban veszik fel, amelyre szeretettel várják a sajtó munkatársait.
Az eseményen részt vesz Sohonyai Edit írónő, és a megjelenést támogató Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk